• کرایه منزل مبله تهران در طرشت
  • کرایه منزل مبله تهران در طرشت
  • کرایه منزل مبله تهران در طرشت
  • کرایه منزل مبله تهران در طرشت

محدوده‌های دور و اطراف آزادی از پرشمارترین مناطق تهران هستند که به خوبی مسافران به آنها رجوع می‌نمایند. یکی از بهترین مناطق که به آن نزدیک است طرشت می‌باشد. به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا اجاره روزانه اپارتمان مبله تهران طرشت را به شما عزیزان معرفی نموده و بشناسانیم.

طرشت کجاست؟

از معدود مناطقی که دقیقا بین 4 بزرگراه قرار گرفته است همین طرشت است. از سمت چپ به بزرگراه جناح متصل است. از بالا به شیخ فضل الله محدود شده است. سمت راست آن را یادگار گرفته و از پایین نیز به خیابان آزادی محدود شده است.

اجاره طرشت برای چه کسانی مناسب است؟

به دو مکان نزدیک است که انتخاب طرشت را برای اجاره روزانه منزل مناسب می‌کند.

  1. گوشه‌ی سمت چپ و پایین آن را میدان آزادی فرا گرفته است. پس برای مسافران عزیزی که از شهرستان تشریف می آورند بسیار درخور توجه می‌باشد.
  2. دانشگاه صنعتی شریف در داخل محدوده‌ی طرشت واقع شده است و همین امر باعث می‌شود تا با پای پیاده بتوانیم خود را به این دانشگاه برسانیم.

“از آپارتمان مبله سعادت آباد نیز بازدید بفرمایید”

متروها

استفاده از مترو همیشه در میان وسائط نقلیه‌ی عمومی بهترین گزینه بوده است. اولین دلیل برای استفاده از مترو سرعت بالای آن است. همگی می‌دانیم که در مترو ترافیکی وجود ندارد. بحث دیگر مربوط به هزینه می‌باشد که کمترین هزینه را در مترو پرداخت می‌نماییم. با اجاره روزانه سوئیت مبله طرشت به سه مترو دسترسی مستقیم خواهید داشت. متروهای استاد معین و حبیب الله در پایین. و مترو طرشت در بالا.