درباره‌ی ما

گل نشین یک شرکت املاکی_خدماتی می‌باشد که در زمینه‌ی اجاره‌ی املاک و هتل و ویلا و همچنین خودرو فعالیت دارد و تمامی فعالیت‌های گل نشین طبق قوانین و مقررات کشور عزیزمان جمهوری اسلامی ایران انجام می‌پذیرد.

درباره‌ی ما

با توجه به افزایش روز افزون استفاده از فضای مجازی در ایران، بسیاری از خدماتی که قبلا صرفا به صورت حضوری قابل ارائه بودند ، اکنون به شکل آنلاین در دسترس هستند. بکارگیری فضای مجازی در راستای اهداف تجاری و خدماتی راه حل‌ها را به آسانی در دسترس ما قرار داده است. آسان‌سازی پاسخ به نیازهای روزمره با توجه به مشکلات متعدد حمل و نقل وترافیک و مشکلات محیط زیست، مسیر حرکت بخش عظیمی از جامعه را به سمت پاسخ‌گویی نیازها از طریق دنیای ارتباطات آنلاین سوق داده است.
ما نیز بر آن شدیم تا بخشی از نیاز صنعت گردشگری کشور را در وب سایت “گل نشین” پاسخ بگوییم. این وبسایت محیطی است برای تعامل بین مالکین اقامتگاه‌های شخصی که به صورت کوتاه مدت اجاره داده می شوند با مسافرانی که قصد استفاده از این اقامتگاه‌ها را دارند. در وبسایت “گل نشین” میزبانان می‌توانند تصاویر و اطلاعات اقامتگاه خود را ثبت کرده و از مشتریان پر تعدادی که در جستجوی اقامتگاهی برای سفر خود هستند، سفارش دریافت نمایند. ما با برنامه تبلیغاتی و بازاریابی خود سعی در شناساندن فرصت های اقامتی کشور داریم. چرا که بسیاری از ما مقصد سفرمان را بر اساس یافتن مکان اقامت مناسب انتخاب کرده و سپس عزم سفر می‌کنیم. از جمله اهداف اصلی وبسایت “گل نشین” برقراری ارتباط مستقیم بین میزبانان و مشتریان آنهاست به شکلی که درج نظرات مشتریان درباره ی مشاهداتشان از اقامتگاه‌ها، بتواند سطح کیفیت محیط و عناصر اقامتگاه را برای دیگر کاربران تشریح داده و همچنین توجه میزبان را به علایق و نیازهای مشتریان بیشتر جذب کند. در چنین فضایی افزایش سطح کیفی اقامتگاه و خدمات در اثر ایجاد رقابت بین ارایه دهندگان اقامتگاه‌ها، ضامن پیشرفت بخشی از فرهنگ گردشگری کشور عزیزمان ایران خواهد شد.

 

در پایین مشخصات صاحب امتیاز فروشگاه خدمت شما هم میهنان گرامی معرفی می شود:

نام صاحب امتیاز و مسئول وب سایت گل نشین: زانیار بهرامیان

مدرک تحصیلی: کارشناس ارشد زیست شناسی جانوری از دانشگاه سراسری ارومیه

ملیت: ایران

جنسیت: مرد

شماره تماس:

همراه   09121814221

ثابت   04446245491

ایمیل: golneshin.ir@gmail.com

آدرس:

استان آذربایجان غربی _ شهرستان بوکان _ خیابان صلاح الدین ایوبی _ کوچه شیلان 17 _ طبقه همکف

کد پستی   5951819762