چگونه میزبان شویم؟

چگونه میزبان شویم؟

  1. چنانچه شما اقامتگاهی مبله برای اجاره کوتاه مدت دارید می‌توانید با استفاده از کلید “برای همکار” در قسمت منو ثبت نام کنید و املاک خود را به صورت رایگان ثبت کنید.
  2. شماره تماس شما به عنوان مالک پس از انجام رزرو به میهمان ارائه می‌شود. در صورتی که میهمان در خواست رزرو واحد شما را داشته باشد، یک پیام حاوی اطلاعات زمان اقامت میهمان و مشخصات ایشان برای شما ارسال خواهد شد و در صورت تاییدتان، پیش فاکتور نهایی شده توسط شما برای مشتری نمایش داده شده و پس از پرداخت، رزرو نهایی می‌شود.
  3. در تکمیل فرم اطلاعات منزل دقیق باشید و از تصاویر باکیفیت استفاده کنید چرا که ارائه‌ی هرچه بهتر اطلاعات صحیح، در جذب مشتری تاثیر به سزایی دارد.
  4. مجموعه “گل نشین” مبلغ اجاره روز اول را از مشتری دریافت کرده و پس از شروع اقامت، مبلغ پیش پرداخت را به حساب مالک انتقال خواهد داد.
  5. مبلغ پیش پرداخت به عنوان ودیعه تا شروع اقامت مشتری نزد مجموعه گل‌نشین می‌ماند، در صورت عدم ورود مشتری در تاریخ رزرو، مبلغ پیش پرداخت به مالک تحویل داده خواهد شد.
  6. درج آگهی در وبسایت رایگان است و تبلیغ خانه شما در شبکه‌های اجتماعی ما به صورت رایگان انجام می‌پذیرد، اما در صورت رزرو شدن خانه ی شما از طریق وبسایت “گل نشین” ۱۰ درصد از مبلغ کل رزرو به سایت تعلق خواهد گرفت.