چرا اجاره سوئیت مبله

چرا اجاره سوئیت مبله؟ (2)

همان طور که در نوشته قبل توضیح دادیم در مقایسه آپارتمان مبله با هتل و مسافرخانه یک سری مزیت و ضعف رو برای هر یک می‌توانیم برشماریم.

چرا اجاره سوئیت مبله
چرا اجاره سوئیت مبله

خوب اگه بخواهیم مزیت‌های یک سوئیت مبله در تهران و دیگر نقاط شمارش کنیم می‌توانیم در چند مورد کلی اونارو بیان کنیم.

  • قیمت مناسب
  • فضای بیشتر در واحد
  • تنوع بالای مکان قرارگیری

قیمت پارامتریه که همیشه و در اکثر کارها خودشو نشون میده. در این مسئله نیز قیمتی که برای اجاره آپارتمان مبله به نسبت هتل می‌پردازیم میتواند مناسبتر باشد. برخی از هتل‌ها قیمتی سرسام آور در مقایسه با آپارتمان‌های مبله دارن.

چرا اجاره سوئیت مبله
چرا اجاره سوئیت مبله

امنیت واحد

در نگاه اول امنیت یک اپارتمان یا سوییت مبله به نسبت هتل امنیت کمتری دارد. ولی اینگونه نیست. مسافر در این شهر غریب با این همه نا امنی و آدم‌های غیر قابل اعتماد چطور احساس امنیت کند. امنیت یک واحد تا جایی که برای مسافر مهمه بسیار بیشتر برای صاحب سوییت مبله مهمه. پس تا جایی که صاحب اپارتمان میتونه درصدد تامین امنیت سوییت مبله بر می‌آید. مالکان به این امر توجه بسیاری دارند و سر این قضیه بسیار حساس هستن که مسافری, در طول اقامتش در اپارتمان مبله او دارای امنیت باشد.

خصوصیات آپارتمان مبله

یکی از مهمترین مسائلی که در مکان‌های عمومی میتوان اشاره داشت بهداشت و نظافت می‌باشد. آپارتمان مبله‌ای که اجاره می‌کنید باید کاملا نظافت شده باشد. روتختی و ملافه ها زود به زود عوض شوند. سرویس و حمام ضد‌ عفونی شده باشند که این امر مستقیما بستگی به مالک اپارتمان دارد که تا چه حدی به این نکات توجه داشته باشد. مجموعه گل نشین این اطمینان را به شما می‌دهد که واحدهای ارائه شده در وبسایت قول همکاری تمام و کمال را داده‌اند.

دسترسی مکان قرارگیری

نکتۀ دیگر محل و منطقه‌ایست هست که آپارتمان مبله را اجاره می‌کنید. طبیعتا آپارتمان‌های مبله و یا سوئیت ها در جاهای متفاوت در سطح شهر پخش هستند. از مهمترین نکات برای یک مسافر در یک مکان دیگر دسترسی خوب و سر راست بودن مکان اقامت می‌باشد. نزدیکی به مکان هایی مانند مترو و خط واحد سریع یعنی بی ار تی و ایستگاه اتوبوس یا تاکسی از مزیت‌های دیگر محل اسکان می‌باشد. اگر مسافر ماشین داشته باشد پس دسترسی به اتوبان و بزرگراه باید مد نظر قرار بگیرد. مسافران عزیز اگر می‌خواهید در تهران اقامتی راحت داشته باشید تماس گرفته و از ما مشاوره بگیرید.

برای تماس کلیک کنید09121814221 

برای ارتباط با واتس اپ و تلگرام روی لوگوها کلیک کنید.

اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره آپارتمان روزانه در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: نظرات در وب سایت منعکس کننده دیدگاه نویسندگان آنها است، و نه لزوما دیدگاه های پورتال وب سایت کتابفروشی. درخواست شده است که از توهین ها، سوگند و بیان عرفانی خودداری شود. ما حق حذف هر گونه نظر بدون توضیحات اطلاع رسانی.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی علامتگذاری شده اند با *