چرا اجاره آپارتمان مبله؟

چرا اجاره آپارتمان مبله؟ (1)

تقریبا همه ما در طول زندگیمان لااقل یک بار به مکانی دیگر سفر داشته ایم. حالا شهر دیگر و یا کشوری دیگر. سفر می‌تواند تفریحی یا درمانی و یا کاری باشد. در هر یک از این حالات پس از انجام امورات به مکانی برای استراحت نیاز پیدا می‌کنید. پس نتیجه می‌گیریم که اقامت جزء لاینفک از مسافرت می‌باشد.

چرا اجاره آپارتمان مبله؟
چرا اجاره آپارتمان مبله؟

مکان‌هایی برای اقامت

جوابگوی نیاز بیشتر مسافران در بیشتر کشورهای دنیا برای اسکان و ماندن را هتل‌ها، مسافرخانه‌ها و یا موتل‌ها می‌دهند. این اماکن بیشر به صورت اقامت موقت استفاده می‌شوند. اسکان بیشتر اقامت‌ها از یک شب آغاز شده و می‌تواند تا چندین ماه به طول بیانجامد. در هر کشوری این مکان‌ها را با توجه به امکانات و توانایی‌های خود  با کیفیت‌های متفاوتی در اختیار مردم قرار داده است. اخیرا یک نوع دیگر از محل اسکان موقت پیدا شده که مردم برای مسافرت‌های تفریحی از خانه باغ ها یا ویلا ها استفاده میکنند. ویلاهایی که در دل طبیعت مثل جنگل و یا در کنار ساحل وجود دارند. این موارد به تفریحات وصل هستند. در این میان اما نقش آپارتمان و سوییت مبله چیست؟ در این میان ایا آنها نقشی دارند یا خیر؟

چرا اجاره آپارتمان مبله؟
چرا اجاره آپارتمان مبله؟

آپارتمان مبله 

همه امورات مورد نظر ما در شهر و یا حتی کشور خودمان مرتفع نمی‌شود. شاید یک مکان زیارتی در کشوری دیگر قرار داشته باشد. و یا خدای ناکرده دچار مریضی شده باشیم که دکترهای متخصص در کشور همجوار وجود داشته باشند. همین‌گونه نیز هست. روزانه شاهد هستیم که مردم برای انجام کارهایی مانند درمان و امور پزشکی یا زیارت به شهرهای بزرگی مانند تهران, مشهد و… سفر میکنند. در این میان با توجه به بالا بودن هزینه در هتل ها و یا حتی کمبود مسافرخانه ها اجاره روزانه خانه مبله را جایگزین می‌کنند.

هتل و مسافرخانه

کلان شهری مانند تهران را در نظر بگیرید. شخصی به هر مناسبتی به تهران آمده است. نیاز به مکانی برای ماندن دارد. اگر مجرد باشه و در تابستان با چادر زدن کارش راه بیوفته زمستان رو می‌خواد چکار کنه؟!! یا اگر کسی بخواهد چند روزی اقامت داشته باشد و بیشتر از یک روز باشد  دو سه راه بیشتر ندارد. ممکنه به ذهنش برسه که در منزل یکی از آشنا یا دوستان بمونه. اونم اگه دوستی فامیلی پیدا بشه. حال اگر اشنایی نداشته باشه که هیچ. اگر داشته باشه هم از یک شب بیشتر درست نیست. دومین راه حل جاهایی مثل هتل و یا مسافرخانه هستش. بستگی به هزینه ای می‌کنید یکی از این دو تارو میتونید انتخاب کنید. ولی راه حل سومی هم وجود دارد.

اجاره آپارتمان مبله و سوئیت

راه حل سوم برای اقامت که می‌توان بهش فکر کرد اجاره یک سوئیت یا یک آپارتمان مبله هست. اجاره یک واحد مبله به نسبت هتل یا مسافرخانه مزیت و عیب‌های خاص خودش را دارد که در نوشته بعدی بررسی می‌کنیم.

 

برای تماس کلیک کنید09121814221 

برای ارتباط با واتس اپ و تلگرام روی لوگوها کلیک کنید.

اجاره روزانه خانه در تهران

اجاره آپارتمان روزانه در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: نظرات در وب سایت منعکس کننده دیدگاه نویسندگان آنها است، و نه لزوما دیدگاه های پورتال وب سایت کتابفروشی. درخواست شده است که از توهین ها، سوگند و بیان عرفانی خودداری شود. ما حق حذف هر گونه نظر بدون توضیحات اطلاع رسانی.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی علامتگذاری شده اند با *